- 32 Views
- Aktualności, Rok szkolny 2025/2026
DZIEŃ DIAGNOSTY LABORATORYJNEGO
Z okazji Dnia Diagnosty Laboratoryjnego w gościliśmy w klasie 2B Panią Magdalenę Kościelniak, Mamusię naszej uczennicy Mai.
Pani Magdalena opowiedziała dzieciom o swojej pracy w Medycznym Laboratorium Diagnostycznym w Szpitalu w Miejskim w Zabrzu.
Podczas warsztatów plastycznych dzieci poznały świat diagnostyki laboratoryjnej, dowiedziały się jak ważne są badania diagnostyczne dla naszego zdrowia ❤️🩺
Dzieci wykazały się ogromnym zaangażowaniem kreatywnościa, wykonały ciekawe prace plastyczne.
Dziękujemy Pani Magdalenie za wspaniałe zajęcia, dawkę ważnych informacji przybliżenie zawodu diagnosty oraz fantastyczne upominki.